Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Moto Retro Press – nowy kanał na YouTube z moimi filmikami | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Moto Retro Press – nowy kanał na YouTube z moimi filmikami

Jeśli ktoś jest zainteresowany moimi filmami to utworzyłem nowy kanał, na którym pojawiać się będą filmy z różnymi samochodami i motoryzacją.
Dużo takich filmów uzbierało mi się w moim archiwum video, dlatego pragnę się tym podzielić na osobnym kanale. Większość filmów pojawiła się już na moich kanałach Retro archiwizacja i Independent Video Press, ale jest kilka niepublikowanych i co jakiś czas będę udostępniał kolejne. Może kiedyś kanał ewoluuje w coś więcej. Na razie nie mam planów. Po prostu chcę aby wszystkie „samochodowe filmy”, które mam w archiwum – aby wrzucić je w jedno miejsce.
➡➡➡ Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UC2NfM_rcrWPKPBho7iRTQRQ

Updated: 27 Listopad 2018 — 20:03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme