Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 PlayStation Magazine CD 2 – SLES-00150 | Retro archiwizacja – odcinek 452 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

PlayStation Magazine CD 2 – SLES-00150 | Retro archiwizacja – odcinek 452

Kontynuując pokazywanie wszystkich numerów Playstation Magazine i ogrywanie płytek demo dołączanych do nich, dziś ogrywamy płytkę numer 2. A na niej takie gry jak:
– Jumping Flash – sterujemy mechanicznym królikiem, widok mamy z pierwszej osoby. Chodzimy po trójwymiarowym świecie i atakujemy przeciwników i zbieramy różne znajdźki. Jak dla mnie – gra za trudna i zbyt pstrokata. Na szczęście Mateusz dał radę przejść całe demo.
– Rayman – gra, której nienawidzę za jej cholernie wysoki poziom trudności. Graficznie wygląda bajecznie, jakby to była gra idealna dla dzieci. Jednak w rzeczywistości jest to jedna z najtrudniejszych gier na Playstation, jeśli nie jedna z najtrudniejszych gier na świecie.
– ESPN Extreme Games – coś, co w końcu mi się podoba. Ogrywałem to demko już kiedyś na kanale i inną podobną grę – 2Xtreme. Sporty ekstremalne. Sterujemy tu bowiem kolesiem na rolkach i ścigamy się z innymi kolesiami – na rowerze i na deskorolce, przy okazji naparzając ich z piąchy i z kopniaka. Można powiedzieć że to taki Mortal Kombat na ulicy wraz z wyścigami.
– Ponadto na płytce jest rolling demo piłki nożnej Striker ’96 – niestety ta gra bardzo się postarzała – oraz filmik a konkretniej to intro z gry Air Combat, którą kiedyś na kanale pokażemy w pełnej wersji (bo mam ją w kolekcji).

W następnym odcinku z demek ogramy płytkę nr 3 z Official UK Playstation Magazine.

Updated: 1 Lipiec 2018 — 10:05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme