PlayStation Magazine CD 2 – SLES-00150 | Retro archiwizacja – odcinek 452

Kontynuując pokazywanie wszystkich numerów Playstation Magazine i ogrywanie płytek demo dołączanych do nich, dziś ogrywamy płytkę numer 2. A na niej takie gry jak:
– Jumping Flash – sterujemy mechanicznym królikiem, widok mamy z pierwszej osoby. Chodzimy po trójwymiarowym świecie i atakujemy przeciwników i zbieramy różne znajdźki. Jak dla mnie – gra za trudna i zbyt pstrokata. Na szczęście Mateusz dał radę przejść całe demo.
– Rayman – gra, której nienawidzę za jej cholernie wysoki poziom trudności. Graficznie wygląda bajecznie, jakby to była gra idealna dla dzieci. Jednak w rzeczywistości jest to jedna z najtrudniejszych gier na Playstation, jeśli nie jedna z najtrudniejszych gier na świecie.
– ESPN Extreme Games – coś, co w końcu mi się podoba. Ogrywałem to demko już kiedyś na kanale i inną podobną grę – 2Xtreme. Sporty ekstremalne. Sterujemy tu bowiem kolesiem na rolkach i ścigamy się z innymi kolesiami – na rowerze i na deskorolce, przy okazji naparzając ich z piąchy i z kopniaka. Można powiedzieć że to taki Mortal Kombat na ulicy wraz z wyścigami.
– Ponadto na płytce jest rolling demo piłki nożnej Striker ’96 – niestety ta gra bardzo się postarzała – oraz filmik a konkretniej to intro z gry Air Combat, którą kiedyś na kanale pokażemy w pełnej wersji (bo mam ją w kolekcji).

W następnym odcinku z demek ogramy płytkę nr 3 z Official UK Playstation Magazine.