Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Zastępcze pudełko do gry na PlayStation 1 kupione na allegro | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Zastępcze pudełko do gry na PlayStation 1 kupione na allegro

Ostatnio kupiłem pudełko zastępcze na 4 płyty do PlayStation 1 i kilka osób w poprzednim poście prosiło mnie o fotki jak będzie wyglądało jak już odbiorę paczkę. Wiec zamieszczam fotki.
Niestety choć wygląd jest OK, to są wady:
1) są jakieś drobne niedokończenia plastiku (takie wypustki), widoczne na kilku fotkach.
2) pudełko jest z bardzo miękkiego plastiku i trzeszczy przy każdym ruchu o naciśnięciu. Identyczne pudełka od PlayStation 1 nie trzeszczą.
3) cena 2,99 to niby standardowa cena jak za pudełko no ale jakbym kupił takie samo pudełko za 20zł (a są takie na allegro) to czy mam pewność że obejdzie się bez wad wyżj opisanych? No nie ma pewności. I wtedy co? Zwrócić pudełko do sprzedawcy pod zarzutem „trzeszczy i jest słabej jakości wykonania”?

Tutaj aukcja na której kupiłem https://allegro.pl/oferta/pudelka-cd-x-4-na-plyty-czarne-1-sztuka-7785315644

Updated: 3 Maj 2019 — 15:32

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme