Prototypy THEC64, Robocop 4, serial Resident Evil, Big Lebowski 2, zakupy gier, zdjęcie tygodnia

W dzisiejszym odcinku Kronik Retro Archiwizacji zapraszam do tematów:

1) Opublikowano zdjęcia prototypów pełnowymiarowego THEC64 czyli Commodore 64 z wyjściem HDMI, wbudowanymi grami oraz działającą klawiaturą. Pozostaje teraz czekać aż ruszy masowa produkcja i sprzedaż.

2) Zapowiedziano nową część filmowego Robocop. Na razie pod roboczym tytułem Robocop Returns. Jak twierdzi jeden ze scenarzystów – chciałby aby w filmie zagrał aktor znany z Robocopa 1 i 2 czyli Peter Weller.

3) Netflix zapowiedział produkcję serialu Resident Evil. Jak na razie brak szczegółów, gdyż produkcja jest na wstępnym etapie.

4) Czyżby mielibyśmy spodziewać się drugiej części filmu Big Lebowski? Jeff Bridges opublikował ciekawego tweeta z zagadkowym filmikiem. Do obejrzenia tutaj: https://twitter.com/TheJeffBridges/status/1088481555582996480

5) Kilka zdań o zakupionych przeze mnie grach. Kupiłem na aliexpress kartridż Super Games 268 in 1 na Pegasusa, na allegro – Pocket Games 150 in 1 na Pegasusa, natomiast w CeX-ie kupiłem Rambo Video Game na PlayStation 3. Czekam na paczki. Jak tylko dostanę – nagram filmiki na kanał.

6) A na koniec zdjęcie tygodnia, które nadesłał Mateusz Pustelnik.