Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 TheC64 – pełnowymiarowy Commodorek, zakupy w brytyjskim CEX-ie, Tekken na Pegasusa i Segę Mega Drive | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

TheC64 – pełnowymiarowy Commodorek, zakupy w brytyjskim CEX-ie, Tekken na Pegasusa i Segę Mega Drive

W czwartym odcinku Kronik Retro Archiwizacji zapraszam do 3 tematów:

1) Na 2019 rok zapowiedziano sprzęt o nazwie TheC64 – czyli pełnowymiarowy Commodorek 64 z działającą klawiaturą, gniazdem HDMI i wgrywaniem gier przez USB. Ogólnie będzie to następca C64 Mini.

2) Otóż jak się okazuje – można kupować brytyjskim CEX-ie gry i inne rzeczy i sklep wysyła paczki do Polski!

3) Nie wiem czy wiecie, ale kiedyś powstał Tekken 2 na Pegasusa, SNES-a i Segę Mega Drive. Chętnie chciałbym kupić tę wersję na Pegasusa (famicoma czy famiklona, jak kto woli), ale jest ciężko dostępna, chyba że na składance 268 in 1. Jak uda się kupić – to zrobię jakiś filmik na moim kanale i pokażę tę gierkę.

Updated: 25 Grudzień 2018 — 17:11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme