Amiga 500 rev.8a znalazła nowego właściciela – Retro według Miksola | Retro archiwizacja – odcinek 484

Amiga 500 rev.8a znalazła nowego właściciela. Ogólnie zgłosiło się do mnie około 10 osób, które chciały dostać tę Amigę. Większość osób to sępy, które liczyły na Amigę za free. Nawet nigdy nie komentowali moich filmów czy nie udzielali się na retro scenie. A przecież to nie o to chodziło w tej akcji. Amiga miała być przekazana aby ktoś dalej pokazywał jej etap renowacji.

Niektórzy oferowali mi nawet większe pieniądze niż tylko pokrycie wbudowanych w nią części, których raczej nie da się już zdemontować (130zł za pamięci RAM i nakładkę na procesor z kartą CF oraz 30zł za nowy układ Paula). Jedna osoba oferowała mi nawet dodatkowo alkohol (!) i książki na temat cyberbezpieczeństwa lub wywiadu i kontrwywiadu.

Tylko jedna osoba, która się zgłosiła, posiadała kanał na YouTube i dlatego tę osobę postanowiłem wybrać, abyście mogli Państwo dalszy etap renowacji tej Amigi oglądać na jego kanale, a tą osobą jest znany Mikołaj Cichal. Zapraszam do zasubskrybowania jego kanału:

Retro według Miksola
Link do jego kanału:
https://www.youtube.com/channel/UC-tatbIpio3iG47iAH48Hag

Mam nadzieję, że również dzięki temu ten kanał ten pozyska wielu nowych widzów (obecnie jest ich tylko 159).

Co wysłałem w tej paczce?

1) Amiga 500, rewizja płyty głównej 8a, z wmontowanymi na płytę dodatkową pamięcią RAM oraz moduł na procesor z kartą CF i możliwością zmiany kickstartów
2) Zaślepki na obudowę
3) Dwie skrzynki z dyskietkami
4) W tym także 3 dyskietki z oryginalną grą Franko. Nie wiem tylko czy działają, bo nie sprawdzałem. Mam nadzieję, że gameplay też pokaże nowy właściciel.
4) Zasilacz PCtowy ale przerobiony na amigowy, z odpowiednią wtyczką. Nie wiem czy działa, bo go nie testowałem.
Miałem jeszcze gdzież pudełeczko z rozszerzeniem pamięci i dystansami, ale zgubiło mi się gdzieś. Jak tylko to znajdę, to doślę nowemu właścicielowi.

Updated: 17 Październik 2018 — 15:26

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme