Zbudujmy razem pudełko do Pegasusa IQ-502 | Retro archiwizacja – odcinek 450

Ponad 2 lata temu wpadłem na pomysł stworzenia repliki pudełka do Pegasusa IQ-502. Gotowa jest już przednia i tylna część pudełka, z jednym elementem, którego brakuje. Z przodu i z tyłu trzeba wkleić jeszcze wyciętego Pegasusa i zdjęcie z rodzinką grającą na konsoli. Poza tym trzeba zrobić boczne i górne ścianki. I tutaj liczę na Waszą pomoc. Zainteresowało się już dwóch widzów – Adam Holerzyński i Krzysztof Strzelczyk. Adam podesłał mi skany pudełka od IQ-502. Na bazie ich można stworzyć od podstaw boczne i górne ściany pudełka. Z dyskusji na facebooku wstępnie znamy też wymiary pudełka (szczegóły na filmie). Niestety, ja na DTP i składzie nie znam się i nie wiem jak złożyć cały szkielet pudełka aby go później wydrukować. Zamieszczam niżej linki do dwóch paczek z materiałami do dokończenia tego projektu pudełka.

Mój projekt przodu i tyłu pudełka w plikach PSD z Photoshopa + różne grafiki, screenshoty i zdjęcia z neta, które mogą pomóc w budowie całości:
https://www.sendspace.com/file/9ap2tb

Paczka zeskanowanego pudełka od Adama Holerzyńskiego:
https://www.sendspace.com/file/tjk8hs
lub tutaj:
https://mega.nz/#!pk1QSCrK!Hhns-k7hjrq2BlFkfKJdrDH6hosT58JBejDGXf6MHk0

A tutaj dyskusja na facebooku z wymiarami pudełka:
https://www.facebook.com/retroarchiwizacja/posts/1915534118470761

Zachęcam do wspólnego stworzenia tego projektu. Każdy posiadacz konsoli Pegasus IQ-502 będzie miał szansę po latach znów mieć pudełko do swojej konsoli. Zapraszam do dyskusji w komentarzach na ten temat.