Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Będziemy na Magnificonie – iroiro corner – rysunki na sprzedaż | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Będziemy na Magnificonie – iroiro corner – rysunki na sprzedaż

Witam, z tej strony iroiro i chciałabym wszystkich poinformować i zaprosić na event na którym już wkrótce będę, czyli na Magnificon Expo 2018 w Krakowie, który będzie odbywał się w dniach 22, 23 i 24 czerwca, gdzie będziecie mogli mnie spotkać na pasażu handlowym, na którym będę miała swoje własne stoisko iroiro corner.

Na stoisku będziecie mieli okazję zakupić wszystkie moje rysunki z anime, mangi, gier, bajek i filmów, w niedrogiej cenie.

Każdy rysunek jest wydrukowany na błyszczącym papierze fotograficznym, kolory są bajeczne i bardzo ładne, a rysunki nie wyglądają na płaskie.

Każdy rysunek będzie można zakupić za 30zł, natomiast oprawiony w antyramę za niewiele drożej – bo za 40 zł. Dlatego zachęcam do zakupienia i wsparcia mojej twórczości.

Także zapraszam serdecznie na moje stoisko na Magnificonie. Konwent ten odbywa się w dni 22, 23 i 24 czerwca.

Updated: 19 Czerwiec 2018 — 09:49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme