Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Retro impreza w Białymstoku w Atrium Biała – relacja video! | Retro archiwizacja – odcinek 438 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Retro impreza w Białymstoku w Atrium Biała – relacja video! | Retro archiwizacja – odcinek 438

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku w galerii Atrium Biała w Białymstoku aktywna była wystawa retro, podczas której można było pograć w pokoju retro na Playstation 1 i Sega Mega Drive a także na nieopodal postawionych flipperach w takie tytuły jak Taxi, Star Wars i The Addams Family oraz na 5 automatach do gier. Na jednej z maszyn arcade odpalony był Donkey Kong, na drugim- jakaś strzelanko-bijatykowa gierka z postaciami z Mega-mana (tytułu niestety nie znam – jak ktoś wie co to za gra, to dajcie znać), Mappy – znana gra z Pegasusa, gdzie skaczemy Myszą po różnych platformach. Były także 2 automaty z wymienianymi grami, gdzie ludzie grali m.in. w Galagę, Pac-Mana, Żółwie Ninja, Metal Slug i wiele innych tytułów. Ponadto na środku hali znajdowało się stanowisko z PC-tami a na nich włączone były m.in. Wolfenstein 3D, Doom, Pac Man i inne gry. Oprócz tego na scenie występował Naruciak – czyli youtuber znany wśród młodej, a właściwie bardzo dziecięcej widowni.

My przygotowaliśmy obszerną relację z tego wydarzenia. Postaraliśmy się ograć większość gier i sprzętu, pokazałem także z bliska różne retro przedmioty w retro roomie a także m.in. jak wygląda wyposażenie flipperów. Jak wam się podoba tego typu relacja?

Updated: 4 Czerwiec 2018 — 01:11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme