Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Pyrkon 2018 – relacja! Cosplay, kącik retro, gry od P1X | Retro archiwizacja – odcinek 425 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Pyrkon 2018 – relacja! Cosplay, kącik retro, gry od P1X | Retro archiwizacja – odcinek 425

Oto nasza relacja z Pyrkonu 2018! Osobno pojawi się film z cosplayerami. W relacji video pokazujemy najciekawsze naszym zdaniem cosplay’e, rozmawiamy także z Radkiem „DATA” z kąciku retro zorganizowanego przez DKiG – Dawne Komputery i Gry. Wywiad przeprowadziliśmy także z Wojtkiem z grupy P1X, która spontanicznie na game jam’ach tworzy darmowe gry w stylu 8bitowym na współczesne sprzęty. Wojtek zaprezentował nam 4 gry – strategię Tanks of Freedom, space shootera Boctok (czytać: Wostok), Rat is Fat – arcade’ówka w której atakujemy szczura, a także gra Paradise Volley – siatkówka plażowa, w której sterujemy dwoma, trójwymiarowymi żelkami i jest to klon starej gry Blobby Volley, która była zaś w 2D. Na koniec filmu rozmawiam z iroiro o jej wrażeniach. Pokazujemy m.in. w co graliśmy na Nintendo Switch, a zagraliśmy m.in. w Mario Odyssey, Metroid: Samus Returns a także Bayonetta 2 – gra od Sega, która wydana została na sprzęcie Nintendo (chyba nieczęsto się do zdarza?). Ponadto Natalia zachwycona była lalkami z wystawy The Art of Costuming autorstwa Aldony Talarczyk, dlatego poświęcamy im większą uwagę. Oprócz tego rozmawiamy i pokazujemy na filmie inne migawki i nasze wrażenia z Pyrkonu.
I przypominam, że osobny materiał z cosplayerami pojawi się jutro! Jeśli jesteś cosplayerem/cosplayerką i nagrywaliśmy ciebie, a nie ma cię na tym filmie tutaj to NA PEWNO pojawisz się na drugim filmie. :)

Updated: 22 Maj 2018 — 10:27

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme