Meeega unboxing aż 3 wielkich paczek! | Retro archiwizacja – odcinek 395

Proszę państwa, to chyba największy unboxing na naszym kanale do tej pory. Przyjechały aż 3 paczki, z czego jedna z nich – miała w sobie 2 oddzielne paczki. Dostaliśmy kolejno:
1) Paczka od Siachu z UK, w której była kupiona z Waszych donejtów konsola Sega Dreamcast w boxie (gameplay pod koniec materiału) + prezenty od samego Siachu: gry Ready 2 Rumble Boxing na Playstation 1, Formula 2010 na Playstation 3, Prince of Persia: The Sands of Time na Playstation 2, Skylanders Giants na Wii + figurki + specjalny ich czytnik na USB w kształcie takiej areny, ponadto zestaw kubek + batoniki + jajko z Super Mario Bros w zacnym pudełeczku.

2) Paczka od Pawła Gwozdowskiego, znanego z czata na lajwach jako uwagaSzkło, który wysłał Playstation 3 wersja FAT 60GB ze wsteczną kompatybilnością do PS1 i PS2 w boxie, Xbox 360 + przezroczysty pad, kartę Memory do Playstation 2 (czarna), multitap do Playstation 2 (i prawdopodobnie działający też z Playstation 1 – sprawdzimy!) oraz przejściówkę z pada PS2 do USB do korzystania na PS3.

3) Paczka z laptopem Samsung Ativ Book 2, który udało mi się kupić okazyjnie na OLX za jedyne 400zł, gdzie inne oferty były 2-3 razy droższe. Laptop posłuży głownie do celów Retro archiwizacji, ale także i mi do pracy nad innymi filmami.

Ponadto na końcu filmu ogrywamy Soul Calibur na Dreamcasta. Czaiłem się na tę grę od 20 lat i w końcu marzenie spełnione. Ale oczywiście tylko na razie zagraliśmy króciótko, by sprawdzić czy konsola działa. Planuję obszerniejsze i ciekawsze lajwy z Dreamcasta i z tej gry. Najpierw jednak planuję ograć Soul Blade na Playstation 1, później jej japońską wersję – Soul Edge, która lekko się różni, później obszernie ograć Soul Calibur na Dreamcasta (wcześniej jednak musimy zakupić kabel video do Segi oraz kartę pamięci), a na końcu Soul Calibur 2 na Playstation 2 oraz Soul Calibur 3 na Playstation 2, którego dostałem od BreXona.