Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Zrzutka na grabber, kamerkę, dyktafon + prośba ze stroną www | Retro archiwizacja – odcinek 159 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Zrzutka na grabber, kamerkę, dyktafon + prośba ze stroną www | Retro archiwizacja – odcinek 159

Na ostatnio organizowanych przeze mnie live’ach, które są amatorskie i spontaniczne, bo nadaję na nich przez telefon komórkowy, kilka osób zadeklarowało się, że będzie chciało wpłacić kilka złotych na zrzutce na grabber i kamerkę internetową, abym mógł robić streamy w dobrej jakości, nadając normalnie obraz bezpośrednio z konsoli, a nie filmując telefonem komórkowym telewizor. Organizuję więc zrzutkę – tak jak prosiliście. Wpłacać można tutaj:
Przelewem i bez prowizji: https://zrzutka.pl/fet6s5
SMS-em lub przelewem, ale nie cała kasa dojdzie do mnie, bo jest prowizja: https://tipanddonation.com/retroarchiwizacja

Jeśli uda się zebrać większą sumę, to z tej zrzutki kupię też jakiś lepszy dyktafon do nagrywania materiałów w terenie, z imprez gamingowych.
Na filmie proszę też o pomoc z kostką do mikrofonu oraz stroną internetową http://retroarchiwizacja.prv.pl
Na samym końcu filmu pokazuję jeszcze gry, jakie dostałem od jednego z widzów – od Dawida, oraz jeden ze sklepów z grami, który mogę kiedyś odwiedzić robiąc filmik z serii „Na tropie retro”.

Updated: 30 Czerwiec 2017 — 06:26

2 Comments

Add a Comment
  1. Z tą stroną najpierw sprawdź czy szablon ma taką opcję. A jak nie to najlepiej dodaj kod do pliku strony głównej w szablonie. baner masz w . Najkrótsza/najprostsza droga to zrobić . Teraz idę do roboty, więc nie mam czasu się temu przyjrzeć. Ale jutro mogę zerknąć w ten szablon.

    1. Niestety wordpres wyciął kod z mojego posta. Jak chcesz, to wyślij mi poprostu dostęp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme