Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Cosplay na Pyrkon 2017 – najlepsze i najciekawsze kreacje | Retro archiwizacja – odcinek 119 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Cosplay na Pyrkon 2017 – najlepsze i najciekawsze kreacje | Retro archiwizacja – odcinek 119

Oto pokaz najciekawszych i najładniejszych cosplay’ów na tegorocznym Pyrkonie. Sporo scenek zaaranżowaliśmy aby wyglądały tak samo naturalnie jak w filmach, anime czy w grach. Jeśli pojawiłeś/pojawiłaś się na filmie – to proszę daj znać. :) Starałem się podpisać większość osób, ale nie dałem rady wszystkich. Niektórzy nazwę postaci wymawiali niewyraźnie, przez co nie dałem rady tego zrozumieć czy odnaleźć w google jak właściwie to zapisać. Jeśli ktoś jest nie podpisany, a wiecie jaka to postać – to proszę napiszcie w komentarzach.
Wkrótce zamieszczę też videobloga z osobistymi wrażeniami na temat Pyrkonu, gdzie jeszcze kilka materiałów z tego wydarzenia pokażę w przebitkach. Zapraszam.

Updated: 4 Październik 2017 — 02:48

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme