Warning: Illegal string offset 'body' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 198 Warning: Illegal string offset 'below_menu' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 220 Warning: Illegal string offset 'before_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 231 Warning: Illegal string offset 'after_content' in /home/hosting/prv-hosting/prv.pl/a/j/retroarchiwizacja/wp-content/themes/frontier/functions.php on line 241 Pyrkon 2017 – kącik retro gier, Cosplay, Delorean z Powrotu do przyszłości | Retro Archiwizacja – odcinek 118 | Retro archiwizacja – Pegasus, Amiga, Playstation, kartridże, gry, konsole, wspomnienia, gameplaye

Pyrkon 2017 – kącik retro gier, Cosplay, Delorean z Powrotu do przyszłości | Retro Archiwizacja – odcinek 118

Pierwsza część relacji z Pyrkonu! Odwiedziliśmy kącik retro gier i komputerów gdzie ograliśmy każdą konsolę i komputer – m.in. Atari 2600, NES, SNES, Sega Master System 2, Amiga, Commodore 64, klon Ponga i inne. Na Pyrkonie spotkać można było także replikę słynnego Deloreana z filmu Powrót do Przyszłości! Wrażenia niesamowite po wejściu do środka ale i z zewnątrz też. 😉 Na filmie pokazuję z bliska jak wygląda ten wóz. Wprawdzie nie jest to wierna replika i wiele rzeczy jest tu zupełnie innych niż wersji filmowej czy innych replikach na świecie, ale i tak jest to rzadka szansa aby móc zobaczyć w Polsce Deloreana i w dodatku w wersji Back to the Future! Kiedyś tylko w muzeum w Brukseli mialem okazję widzieć jego cywilną wersję.
Na koniec materiału prezentuję kilka najciekawszych cosplay’ów. W kolejnym materiale zobaczy będziecie mogli wszystkie cosplay’e, które nagrałem podczas Pyrkonu, specjalnie na jeden, długi film. Zapraszam!

Updated: 12 Październik 2017 — 03:35

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Retro archiwizacja © 2016-2017 stat4u stat4u Frontier Theme